Обсуждение Ford Edge

Обсуждение

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся

Показать еще 1 комментарий
Niki3003  

Тем более что в эмиратах он стоит чуть больше 40к...

ответить   -4
flusspferdchen  

на сайтах київських автосалонів ціна для Еджа в комплектації Титаніум - 46.254 Єіро. В подібній (або гіршій) комплектації із дизелем, повним приводом і металіком Туарег коштує 54.845 (Life з доповненнями, але без камери і подушки для колін водія), Прадо - 56.696 (Prestige, теж без камери і електропідйомника кришки багажника), ХС90 - 58.012 (Momentum + задня камера). Ну аж ніяк не співставні ціни, чесно кажучи.

ответить   +4
flusspferdchen  

flusspferdchen, за 53 тисячі у Форда додатково будуть системи паркування і контролю мертвих зон, електрорегулювання і вентиляція передніх сидінь, модний обігрів, +4 динаміки і шкіряні крісла, але я б за це не доплачував, не кажучи вже про переплату за солідніший бренд без всіх цих плюшок

ответить   +3
Niki3003  

flusspferdchen, думаю не корректно сравнивать эдж с таурегом. Ему конкуренты скорее Santa Fe или highlander

ответить   +4-1
Показать еще 2
Usman Dembele  

40000$ за середню комплектацію типу тренд 2.0D і був би народний джип. За 40000$ зараз практично немає солідної машини з дизелем(крім Pajero Sport 2016)

ответить   +3-1
flusspferdchen  

Vadim-1979, на жаль машина зроблена для комфорту американців і зібрана в Канаді не може бути народною в Україні. більше того, ціни які зараз виставили вітчизняні імпортери нижчі від європейських (на форд.де Титаніум коштує 50 кіло євро, а не 46) - це перший такий випадок на моїй пам'яті. питання лише в тому чи будуть покупці із такими грошима їхати в салон Форда

ответить   +6
Роман 32  

Vadim-1979, народна і солідна це протилежні за змістом авто. Сама марка Форд має бути народною, це слова засновника - Генрі Форда. Скоріше за все маркетологи вирішили заробити на тенденції моди позашляховиків.

ответить   +1
Sergiy Dickhtjar  

Як там говорив свого часу гуморист - "справжній ковбой не буде купувати джинси за 200 рублів (радянських - авт.), він просто піде і пристрелить продавця!" так і тут - яке це в біса народне авто за півтора мільйона!

ответить   +2-1
vovikru  

Конечно FORD народный автомобиль для американцев, а наш народный мы не родили!

ответить  

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся